Laatste Nieuws

Online

  We hebben 20 gasten online

Zoekbalk

Sponsoren

Contact

 

VV Blauwhuis


Broer de Wittestrjitte 5
8615 LD Blauwhuis
Wedstrijdsecretariaat telefoon: 06-30288264

 

E-mailadres website VV Blauwhuis

Zie ook Contact

Vrijwilligers gevraagd voor NLdoet PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
dinsdag 08 maart 2016 21:14

Vrijwilligers gevraagd voor NLdoet

Het Oranjefonds organiseert op zaterdag 12 maart de vrijwilligersactie NLdoet. Ook vv Blauwhuis heeft zich aangemeld voor deze actie, want vrijwilligers vormen het hart van onze vereniging. Vanaf 10 uur worden op ons sportcomplex diverse klussen uitgevoerd. Onze vereniging krijgt hiervoor van het Oranjefonds een aantrekkelijke beloning. Graag nodigen we jullie allemaal uit om te komen helpen. Tot ziens op zaterdag 12 maart!

Bestuur vv Blauwhuis

 


Powered by Joomla!
Template 'Tennis' downloaded from ThemZa, edited by V.V. Blauwhuis
© 2011 - 2015, V.V. Blauwhuis