Laatste Nieuws

Online

  We hebben 29 gasten online

Zoekbalk

Sponsoren

Contact

 

VV Blauwhuis


Broer de Wittestrjitte 5
8615 LD Blauwhuis
Wedstrijdsecretariaat telefoon: 06-30288264

 

E-mailadres website VV Blauwhuis

Zie ook Contact

Speciale seizoensopening PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
zaterdag 19 september 2015 19:27

Blauwhuis 1 zal aanstaande zondag onder leiding van de nieuwe trainer Richard Steensma op Sportpark Blauwhuis zijn eerste thuiswedstrijd spelen tegen Wispolia 1. Na afloop van deze wedstrijd is een ieder welkom in de kantine waar lekkere hapjes, muziek en een rad van fortuin op je staan te wachten. Dus komt allen het eerste vlagschip bewonderen en wees welkom in de kantine voor de derde helft.

Laatst aangepast op zaterdag 19 september 2015 19:28
 


Powered by Joomla!
Template 'Tennis' downloaded from ThemZa, edited by V.V. Blauwhuis
© 2011 - 2015, V.V. Blauwhuis