Laatste Nieuws

Online

  We hebben 16 gasten online

Zoekbalk

Sponsoren

Contact

 

VV Blauwhuis


Broer de Wittestrjitte 5
8615 LD Blauwhuis
Wedstrijdsecretariaat telefoon: 06-30288264

 

E-mailadres website VV Blauwhuis

Zie ook Contact

5 tegen 5 2018 PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Douwe   
woensdag 25 juli 2018 11:34

Blauwhuis trapt af voor de 7e editie 5 tegen 5!

BLAUWHUIS- Het is zondag 22 juli de Sint Vitus kerk slaat half 1, de zon schijnt en het dorp loopt leeg naar het voetbalterrein aan de Gerben Rijpmastraat. Vandaag wordt het jaarlijkse 5 tegen 5 toernooi georganiseerd op het gezellig ingerichte sportpark van Blauhús. Waar vorig jaar de jeugdeditie werd gespeeld was het dit jaar weer aan de senioren om te strijden om de robuuste bokaal!

Met 120 deelnemers, voetballers en niet-voetballers, werd er om 12.30 uur afgetrapt met een speech en opening spel. Tijdens het opening spel werd het kanon van Blauhús bepaald. Het kanon kwam vandaag van Mente de Boer en het slapste schot kwam op naam van de dames Welmoed Rijpma en Margriet van der Werf. Het team van Keet Remswerd 1 behaalde het hoogste gemiddelde als puike team prestatie.

Om half 2 werd er afgeschoten voor de poulefase. Met een speeltijd van 10 minuten werd iedereen in het zweet geblazen of je nou niet-voetballer of voetballer was. Aan het eind van de middag rond de klok van half 5 werden de kruisfinales gespeeld bij zowel de heren als de dames.

De damesfinale ging tussen Keet de Kie 2 en Keet Remswerd. In een gelijk opgaande strijd met verzorgd damesvoetbal werd er uiteindelijk met een brillenstand afgesloten waarna penalty’s de uitkomst moesten bieden. Keet de Kie dames 2 trok aan het langste eind door de zenuwslopende penaltyreeks naar zich toe te trekken.

Daarna werd er op het hoofdveld, onder het genot van het Frysk volkslied, afgetrapt voor de heren finale. Het verrassend goed presterende elftal van Keet de Skuorre #grijpt naar de fles tegen het gerenommeerde en geslepen elftal Keet de Lounge. Het publiek werd getrakteerd op twee elftallen met een catenaccio speelstijl. Beide ploegen hanteerden de countertactiek waardoor er een schaakspel ontstond. De hete maar faire strijd werd uiteindelijk beslist door een dood spel moment en een veldgoal van Keet de Lounge; 2-0.

Na de finales werd de dag afgesloten met de prijsuitreiking welke gesponsord werden door Makelaardij Jan de Lange en Theeschenkerij en kanoverhuur 'Kootje bij de brug'. Ook werd er een merchandise artikel gepresenteerd. Voor de echte clubman- en vrouw was er een sjaal verkrijgbaar  met een pakkende tekst 'Grien wyt foar altyd'. Onder het genot van een natje en een BBQ speelde troubadour Sander Metz de haringen uit de partytenten en werd het nog lang onrustig op het BVC sportpark.

Het dorp kan terugkijken op een prachtige zomerdag met een stimulans voor het voetbal en de gemeenschap in het dorp.

 

5 tegen 5 2018

Laatst aangepast op woensdag 25 juli 2018 11:41
 
5 tegen 5 Tournament Blauhús PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Douwe   
dinsdag 28 maart 2017 17:09

 

Beste voetballiefhebbers,
Afgelopen jaar, 2016, was het jaar waarin wij ons 5-jarig jubileum mochten vieren. Prachtig om te zien dat er weer veel deelname was en dat er met veel enthousiasme en gezelligheid om de prestigieuze bokaal werd gespeeld. Afgelopen jaar hebben we de jeugd van het dorp ook bij het 5 tegen 5 betrokken zodat we het gehele dorp een mooie dag konden bezorgen.
Na 5 jaar 5 tegen 5 was het ook tijd voor een evaluatie en hebben we een aantal onderdelen besproken. Om het voor de voetbalclub en een ieder een mooi evenement te laten blijven hebben we besloten om het toernooi om de 2 jaar te organiseren. We blijven jaarlijks het evenement organiseren maar wisselen dit af met de jeugd en senioren. Komend jaar willen we de jeugd het 5 tegen 5 podium geven en in 2018 is het weer aan de senioren.
We hopen met deze afwisseling voor iedereen een mooi toernooi te houden!
Mochten er nog vragen over zijn kunnen jullie ons altijd even op de schouder tikken of reageer op deze email.
In ieder geval bedankt en tot snel voor de jeugd in 2017 en de senioren in 2018!
Sportieve groeten,
Commissie
5 tegen 5 Tournament Blauhús

Dennis, Gerrit, Jos, Jaring en Wiebe

 

 

 
5 tegen 5 PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Douwe   
zondag 10 juli 2016 13:29

5 tegen 5

Laatst aangepast op zondag 10 juli 2016 13:30
 
5 tegen 5 Tournament 2016 PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
zaterdag 02 april 2016 17:22

Beste voetballiefhebbers,

Het 5 tegen 5 Tournament Blauhús vindt dit jaar plaats op 31 juli 2016. Uiteraard wederom na afloop een heerlijke BBQ en live muziek. Dit jaar viert 5 tegen 5 haar 5 jarig jubileum. JAWEL: 5x5x5! Komt allen sporters, supporters en al die anderen!

Groeten,
Commissie 5 tegen 5 Tournament Blauhús

Laatst aangepast op zaterdag 02 april 2016 17:32
 
Samenvatting 5 tegen 5 Tournament 2015 PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
donderdag 03 maart 2016 15:13

Het is alweer een tijdje geleden, maar `better let as net'. Om oude tijden te herleven kun je hieronder een samenvatting van het 5 tegen 5 Tournament 2015 vinden (klik op de samenvatting om hem groter te bekijken):

Laatst aangepast op donderdag 03 maart 2016 15:19
 
Kleedkamers en kantine opgeknapt PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 4
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
vrijdag 27 december 2013 17:44

Het is alweer een tijdje geleden, maar zoals je wellicht gemerkt hebt zijn de kleedkamers en kantine opgeknapt. De onderhoudscommissie en vele vrijwilligers goten onder andere deuren, banken en kozijnen in de clubkleuren, met een modern kleedhokje en kantine als gevolg. Zie onderstaande foto's voor een vergelijking van de oude en nieuwe situatie van het kleedhokje:

Oude situatie
Nieuwe situatie

 
Opening vernieuwde kantine PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
maandag 26 januari 2015 12:35

Beste leden, vrijwilligers, ereleden en alle anderen,

Zoals jullie weten is de 5 tegen 5 Tournament Blauhús organisatie in 2012 gestart met het organiseren van een voetbaltoernooi voor de Blauhúster Voetbal Club. Het toernooi geldt als een stimulans voor het voetbal in het dorp en de omgeving waarbij de plaatselijke v.v. centraal staat. Vorig jaar heeft de derde editie plaats gevonden en voor dit jaar staat het toernooi op 19 juli 2015 op de planning.

Naast het organiseren van het toernooi proberen we ook een bijdrage te leveren aan de club. In de afgelopen maanden hebben we met de 5 tegen 5 commissie de voetbalkantine opgefrist. Ook wel de Stopperspil 2.0 genoemd. Met medewerking van de A- selectie en andere vrijwilligers hebben we dit plan uit kunnen voeren.

Om dit feestelijk te kunnen vieren willen we jullie dan ook uitnodigen op zondag 1 februari 2015. Na de thuiswedstrijd v.v. Blauwhuis 1 - A.V.V. 1 (12.00 uur) staat Titus klaar met zijn biertjes en andere drankjes (+- 14.00 uur) zodat we op de vernieuwde kantine kunnen proosten en dat we er maar een sportief 2015 van mogen maken!

Dus komt allen om het hoekje kijken in de vernieuwde kantine, tot ziens op zondag 1 februari in de Stopperspil 2.0!

Met vriendelijke groet,
Commissie 5 tegen 5 Tournament Blauhús

Het is een zware tijd maar de BVC zal herrijzen...

 
5 tegen 5 Tournament 2015 PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
vrijdag 19 juni 2015 12:54

 
Samenvatting 5 tegen 5 tournament PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
zondag 17 augustus 2014 14:54

Het is zondag 20 juli 2014, op het eerste gezicht een gewone dag, heldere blauwe lucht in combinatie met wat heerlijke zonnestralen verraden eigenlijk al dat het een mooie dag zal worden. Het complex van v.v. Blauwhuis ligt er nog rustig bij. Dat zal in de loop van de dag wel veranderen, want het is vandaag de dag dat het jaarlijkse 5 tegen 5 Tournament word gehouden. Dit jaar voor de 3de keer alweer. Na 2 super geslaagde toernooien en een geweldige opgave van ong. 120 deelnemers waren de verwachtingen voor vandaag ook weer hoog.

Lees meer...
Laatst aangepast op zondag 17 augustus 2014 15:04
 
5 tegen 5 tournament 2014 PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
maandag 23 juni 2014 20:40

 
« StartVorige12VolgendeEinde »

Pagina 1 van 2


Powered by Joomla!
Template 'Tennis' downloaded from ThemZa, edited by V.V. Blauwhuis
© 2011 - 2015, V.V. Blauwhuis